Çatalca Tercüme Bürosu

Dünyanın 72 dilinde profesyonel tercüme hizmeti. Hemen WhatsApp ile dosyanızı gönderebilir ya da haritada bul seçeneği ile ofisimize uğrayabilirsiniz.

Hızlı WhatsApp Hattı

Hizmetlerimiz

Noter Onaylı Tercüme

Resmi Tüm Dünya Dillerinde Noter Onaylı Tercüme 

Yeminli Tercüme

72 Dilde Hızlı, Kaliteli, Uygun Fiyatlı Yeminli Tercüme

Teknik Tercüme

İnşaat, Makine ve Diğer Alanlarda Profesyonel Tercüme

Hukuki Tercüme

Adli Evraklara İlişkin Kaliteli ve Deneyimli  Tercüme

Akademik Tercüme

Akademik Çalışma ve Dosyalara İlişkin Nitelikli Tercüme

Diğer Hizmetler

Tüm Hizmetler İçin Tıklayınız ⇒

İstanbul yeminli tercüme bürosu sizlere İstanbul Çatalca bölgesindeki tercüme bürosu aracılığı ile her türlü teknik, hukuki, medikal, akademik ve benzeri metinlerde yeminli ya da noter onaylı çeviri hizmetleri sunmaktadır. Çatalca noter onaylı tercüme çeviri bürosu olarak İstanbul‘un tüm bölgelerinde vekaletnameler, denizcilik sözleşmeleri, kira kontratları, satış ve alış sözleşmeleri, nüfus cüzdanı, pasaport, diploma, evlilik cüzdanı, vasiyetname ve benzeri evraklar için uzman yeminli tercümanlarımız ile çeviri ve tercüme hizmetleri sunmaktayız. Ayrıca, noter onayı gerektiren her türlü evrak ve dosya tercümesi için sizlere İstanbul’un tüm ilçelerinde yeminli tercüme hizmetleri de vermekteyiz. Noter yeminli olarak tercüme edilmesini talep ettiğiniz tüm evrak ve dosyalarınız, alanında uzman yeminli tercümanlarımız tarafından tercüme edilmekte, son okuma ve uygunluk kontrollerine tabi tutulduktan sonra tarafınıza gönderilir. İstanbul Yeminli Tercüme Bürosu olarak, deneyimli kadromuz ve ekonomik tercüme fiyatlarımız ile sizlere kaliteli yeminli tercüme çeviri hizmetleri sunmaktayız.

Hukuki çeviri, diğer alan çevirilerine göreceli olarak daha fazla incelik taşıyan, en küçük bir hata ya da anlam değişiminde büyük sorunlara neden olabilecek çeviri türüdür. Hukuki çeviride esas olan, çevirinin yalnızca hukuk alanında deneyim kazanmış tercümanlar tarafından yapılması olup, hukuki çeviri esnasında hukuk literatüründe kullanılan tüm terimlerin doğru ve asıllarına uygun şekilde ele alınması gerekmektedir. Akademik çeviri alanında uzman tercümanlarımız ile gerçekleştirilmekte, teslim öncesinde terminoloji ve içerik bakımından kontrol edilmektedir.

Çeviri Dilleri Türkçe-İngilizce, Türkçe-İspanyolca, Türkçe-Almanca, Türkçe-Fransızca, Türkçe-İtalyanca, Türkçe-Portekizce, Türkçe-Fince, Türkçe-Farsça, Türkçe-Rusça, Türkçe-Arapça, Türkçe-Slovence, Türkçe-Slovakça, Türkçe-Bulgarca, Türkçe-Çince, Türkçe-Japonca, Türkçe-Danca, Türkçe-Flemenkçe, Türkçe-İbranice, Türkçe-İsveççe, Türkçe-Ukraynaca, Türkçe-Vietnamca, Türkçe-Romence, Türkçe-Macarca, Türkçe-Norveççe

 

Tercüme Bürosu İstanbul, sizlere İstanbul’un başta Adalar, Arnavutköy, Ataşehir, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beykoz, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Çekmeköy, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kağıthane, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sarıyer, Silivri, Sultanbeyli, Sultangazi, Şile, Şişli, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar, Zeytinburnu ilçeleri olmak üzere, tüm İstanbul sınırları dahilinde noter onaylı, yeminli tercüme ve tercümanlık hizmetleri sunan İstanbul Tercüme Bürosu, başta mahkeme kararları, kullanım kılavuzu çevirisi, makine çevirileri, mühendislik çevirileri, medikal çeviri, klinik araştırma raporları, tıbbi makale çevirileri, ilaç ruhsat çevirisi, tıbbi cihaz çevirisi, hukuk çevirisi, sözleşme çevirisi, finans çevirisi, noter tasdik olmak üzere, İngilizce, İspanyolca, Almanca, Fransızca, İtalyanca, Portekizce, Fince, Farsça, Rusça, Arapça, Slovence, Slovakça, Bulgarca, Çince, Danca, Flemenkçe, İbranice, İsveççe, Ukraynaca, Vietnamca, Romence, Norveççe, Macarca, Korece, Japonca, Lehçe, Yunanca, Tayca dillerinde uygun çeviri fiyatları ile profesyonel tercüme hizmeti tedarik etmektedir.

Anahtar kelimeler tercüme büroları istanbul, istanbul tercüme büroları, tercüme bürosu istanbul, yeminli tercüman istanbul, istanbul yeminli tercüme, noter tasdik ücretleri, noter yeminli tercüman, yeminli çeviri, tercümanlık ofisi, tercümanlık bürosu, istanbul tercümanlık bürosu, istanbul tercümanlık ofisi, tercümanlık ofisleri istanbul, tercümanlık ofisi istanbul, istanbuldaki tercüme büroları, istanbul çatalca tercüme bürosu, tercüme bürosu, yeminli tercüme istanbul, yeminli tercüme bürosu istanbul, yeminli tercüme büroları istanbul, noter onaylı tercüme, dışişleri tasdik işlemleri, istanbul tercume buroları, tercüme büroları, yeminli tercüme bürosu, yeminli tercüme büroları, noter onaylı tercüme bürosu, noter onaylı tercüme büroları, online tercüme bürosu, online tercüme büroları, tercüme bürosu fiyatları, uygun tercüme bürosu, uygun fiyatlı tercüme bürosu

çatalca tercüme, çatalca çeviri, çatalca tercüme bürosu, çatalca tercüme büroları, çatalca çeviri büroları, çeviri bürosu çatalca, çatalca tercümanlık büroları, çatalca yeminli tercüme, yeminli tercüme bürosu çatalca, çatalca yeminli tercüme büroları, çatalca yeminli tercümanlık büroları, çatalca tercüme merkezi, tercüme büroları, çatalca noter onaylı tercüme, çatalca çeviri bürosu, çeviri bürosu çatalca 

Dijital ortamların yaygınlaşmasıyla birlikte websiteleri vazgeçilmez iletişim araçları haline geldiler. Günümüz küresel dünyasında yalnızca kendi pazarları ile yetinmek istemeyen kuruluşlar, ürünlerini ve de en önemlisi kendileri hakkında sunmak istedikleri tüm bilgi ve deneyimlerini, websiteleri aracılığıyla tüm dünya ile paylaşmaya başladılar. Bu doğrultuda websitelerini hedef kitlelere yönelik şekilde yerelleştiren şirketler, uluslararası müşteri potansiyellerini, buna paralel olarak da kazançlarını ve tanınırlıklarını artırdılar. Tercüme Bürosu İstanbul sizlere lokalizasyon desteği ve website tercüme hizmetleri ile bu alanda hizmet tedarik etmektedir.

Ses ve Video deşifre işlemi, video ve ses kayıtlarının tercüman tarafından dinlenerek metin hale getirilmesi ve de sonrasında istenilen dile çevrilmesi işlemidir. Teknik çeviri daha ziyade Makine, İnşaat, Otomotiv, Elektrik, Elektronik, Tekstil, Telekomünikasyon, Bilgi Teknolojileri, Kimya ve Kozmetik gibi alanlarda yer alan Kullanım Kılavuzu, Teknik Çizelgeler, Kurulum, Kullanım, Bakım ve Tamir Kılavuzları, Teknik ve İdari Şartnameler ve Kataloglar & Broşürler gibi türlerden meydana gelmektedir. İstanbul Tercüme Bürosu olarak sizlere profesyonel yeminli tercüman kadromuz ile teknik çeviri tercüme hizmetleri vermekteyiz. Medikal çeviri, doğrudan insan sağlığı ile ilgili tıbbi ve medikal dokümantasyon, yazılım, cihaz, ilaç ya da ilgili müfredatların çevirisidir.

Çeviri Dilleri İngilizce-Türkçe, İspanyolca-Türkçe, Almanca-Türkçe, Fransızca-Türkçe, İtalyanca-Türkçe, Portekizce-Türkçe, Fince-Türkçe, Farsça-Türkçe, Rusça-Türkçe, Arapça-Türkçe, Slovence-Türkçe, Slovakça-Türkçe, Bulgarca-Türkçe, Çince-Türkçe, Danca-Türkçe, Flemenkçe-Türkçe, İbranice-Türkçe, İsveççe-Türkçe, Ukraynaca-Türkçe, Vietnamca-Türkçe, Romence-Türkçe, Norveççe-Türkçe, Macarca-Türkçe, Korece-Türkçe, Japonca-Türkçe, Lehçe-Türkçe, Yunanca-Türkçe, Tayca-Türkçe,

Kurulduğu günden beri kurumsal ve bireysel müşterilerine kaliteli ve profesyonel çeviri hizmetleri tedarik etmekte olan şirketimiz, size özel linguistik çözümler ile her an yanınızda. Ücretsiz teklif almak için hemen iletişime geçebilirsiniz.

TELEFON

(212) 000 00 00

E-POSTA

istanbultercumeburosu@

ADRES

İstanbul

Kurulduğu günden beri kurumsal ve bireysel müşterilerine kaliteli ve profesyonel çeviri hizmetleri tedarik etmekte olan şirketimiz, size özel linguistik çözümler ile her an yanınızda. Ücretsiz teklif almak için hemen iletişime geçebilirsiniz.

TELEFON

(212) 000 00 00

E-POSTA

istanbultercumeburosu@